Lodowisko Kraków – Błonia

Lodowisko Kraków - Błonia

Witamy na nowym plenerowym lodowisku na krakowskich Błoniach!!!

Fanów łyżew zapraszamy do Krakowa na największe lodowisko pod gołym niebem. Tafla lodowiska o powierzchni aż 1200 m2 gwarantuje odpowiednio dużo miejsca dla każdego uczestnika. Ponadto szaleństwu może oddawać się równocześnie 160 osób. Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych – mamy osobną taflę, o powierzchni 100 m2 na dzieci, na które czekają pingwinki ułatwiające naukę jazdy. Nasza obsługa z pomocą profesjonalnej maszyny do utrzymywania powierzchni lodu, tzw. rolby dba o najwyższą jakość tafli. Łyżwy są suszone na profesjonalnych suszarkach, a następnie ozonowane. Oferujemy także ostrzenie łyżew. Przy lodowisku znajduje się też wypożyczalnia łyżew, gdzie do dyspozycji oddajemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt: łyżwy włoskiej firmy Roxa, pingwinki do nauki jazdy oraz darmowe kaski dla dzieci.

Dla osób, chcących podszkolić swe umiejętności zapewniamy profesjonalnego trenera. W razie nagłych wypadków dysponujemy również pomocą medyczną. Dla szkolnych grup zorganizowanych mamy atrakcyjną ofertę promocyjną.

Lodowisko na krakowskich Błoniach jest otwarte siedem dni w tygodniu: w niedzielę, poniedziałek, worek, środę oraz czwartek w godzinach od 8:00 do 23:00, natomiast w piątek i sobotę w godzinach od 8:00 do 24:00.

Wszystkich wygłodniałych zapraszamy do naszego punktu gastronomicznego – gdzie na wszystkich czeka gorąca herbata, kawa oraz przekąski – frytki, zapiekanki, kiełbaska z grilla i hot-dogi.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.060728, Długość geograficzna: 19.914370599999984

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 46 (ostatnio: 10.02.2022 23:49:31)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz