Tadex S.C.- Obróbka CNC

Tadex S.C.- Obróbka CNC

Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b zajmuje się profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC czy też w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny powoduje, że działalność firmy Tadex S.C. jest unikatowa. Obróbka skrawaniem CNC to bazowe nurty działania tej firmy. Drużyna przedsiębiorstwa to wieloosobowy zespół działający w branży skrawania metali od wielu lat. Wybitni profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi badania struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane numerycznie (Computerized Numerica Contrl) to baza nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli drogi tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest pierwszoplanowa flota w postaci nowoczesnych urządzeń służącychdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na wystawach takich jak MIDEST 2014 Francja czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Flota do obróbki skrawaniem CNC jakich używa firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum tokarskie EAGLE 25 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej WASHINO L-70 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą spółki Tadex S.C z miasta Częstochowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 20.12.2020 00:21:39)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 02.01.2018 05:17:30)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment