Spa sposobem na przetrwanie zimy

Spa sposobem na przetrwanie zimy

Miesiące zimowe to czas, kiedy człowiek podatny jest na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz, niska wilgotność powietrza, gwałtowne zmiany temperatury, jak również przebywanie w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach. Faktory te powodują dehydrację skóry oraz naruszenie lipidowej powłoki, która spełnia rolę zabezpieczającą. Tkanka staje się zaczerwieniona, podrażniona, mało elastyczna i szorstka. Zimą szczególnie rekomendowane są zabiegi, które nie tylko dotleniają tkanki, ale też polepszą nasz nastrój.

Za krótkie dni, pochmurna pogoda, niedostatek promieni słonecznych, chłód nie nastrajają nikogo pozytywnie. Ażeby poczuć się bardziej pozytywnie, należałoby skorzystać z właściwych zabiegów. Wyjątkowe zabiegi pomogą w oderwaniu się od rzeczywistości i zapomnieć o zimie. Zabiegi z wykorzystaniem wysokiej temperatury oraz odpowiednich procedur relaksacyjnych głęboko zrelaksują twoje ciało oraz pokrzepią ustrój. Ciepło zmniejsza ból, poprawia krążenie, powoduje lepsze dotlenienie skóry. Efektami towarzyszącymi jest relaks mięśni i działanie relaksujące.

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami wulkanicznymi – najlepsze masaże Warszawa

Masaż taki działa na organizm całościowo, przywracając harmonię ducha i ciała. Cera po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, oraz uelastyczniona i ujędrniona. Specjalne kamienie wykorzystywame do masażu mają działanie odprężające i lecznicze. Skutecznie rozluźniają nasze mięśnie i zbawiennie działają na krążenie. Ciepło wulkanicznych kamieni ogrzewa i wypełnia nasz organizm, a więc masaż ten sugerowany jest szczególnie w zimne dni.

Zabieg aromaterapeutyczny z peelingiem ciała.

Aromaterapia polecana jest dla zestresowanych, którzy żyją w dużych miastach w celu wyciszenia i odprężenia. Używane olejki zapachowe wraz z rękami masażysty podczas zabiegu, przynoszą ukojenie, błogość i wyciszenie. Dodatkowo olejki funkcjonują detoksykująco i odmładzająco, skóra jest odżywiona i nawilżona. W skład zabiegu wchodzi peeling, masaż całego ciała oraz masaż twarzy i głowy.

Zdecyduj się na wizytę w Spa Warszawa.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.09284659999999, Długość geograficzna: 21.041229899999962

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 09.09.2020 16:14:34)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment