Sklep z siatką ogrodzeniową

Sklep z siatką ogrodzeniową

Przedsiębiorstwo SIAT STAL to producent siatek ogrodzeniowych i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza baza dystrybucyjna zlokalizowana jest w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep online z artykułami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można spersonalizować przez wybór rozmiaru, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najważniejsze pozycje z naszego sklepu online.

Siatka metalowa to główny produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, rabatowe, czy leśne.

Kolejnym interesującym produktem są panele do grodzenia posesji oraz adekwatne do nich słupki, podmurówki i akcesoria.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba dostępnych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego służymy fachowym doradztwem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się świetnie do grodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto wyróżnić sekcję Bestsellery oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka plastikowa.

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Siat-Stal.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Siat-Stal
  • Adres: ul.Łomżyńska 1D, Stare Kupiski 18-400 Stare Kupiski

Podlinkuj wpis:

Leave a comment