Medycyna Estetyczna Warszawa

Medycyna Estetyczna Warszawa

W salonie medycyny estetycznej Femme Atelier w Warszawie, przeprowadzamy kuracje z użyciem botoxu, powiększania ust, usuwanie zmarszczek. Medycyna estetyczna w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki w gabinecie Femme Atelier. Możesz przejrzeć nasze specjalne oferty i wyprzedaże. Zajmujemy się pielęgnacją profesjonalną od wielu lat i poprzez to doświadczenie pomożemy Ci w wyborze procedur.

Modelowanie nosa Warszawa

Podczas korekty nosa można realizować m.in. pomniejszenie, wyprostowanie, zwężenie, usunięcie garbu, skrócenie. Istnieje możliwość także poprawić postawienie ścianki nosa. Uzyskuje się przez to podczas operacji nie tylko korekcję kształtu nosa oraz spokój przepływu powietrza. Priorytetem zabiegu jest poprawa wyglądu nosa z pamięcią o proporcji twarzy. Powinno się bezwzględnie zaakcentować, że droga bazująca na wstrzykiwaniu nie zastępuje w całości operacji plastycznej, jednak może momentalnie oraz bezpiecznie skorygować kształt nosa dając zadowolenie na bardzo długi czas. Rezultat kosmetyczny zabiegu utrzymuje się stosunkowo przez długi czas, okazjonalnie nawet do 18 miesięcy. Bez wątpienia jest to alternatywa dla operacji chirurgicznych, które wiążą się z cierpieniem po zabiegu oraz wyeliminowaniem z życia przez kilka dni. Po poprawie nosa kwasem hialuronowym wolno wrócić do zamierzonych prac. Drobne niedoskonałości, w postaci nierównego zarysu nosa, czy małych asymetrii, będą skorygowane w czasie wtłoczenia preparatu kwasu hialuronowego oraz nie wymagają wtórnego zabiegu korekcji nosa. Zabieg bazuje na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego malutką igłą w poprawianą okolicę. Podczas procedury korzystamy z znieczulającego maści, natomiast podawany kwas hialuronowy dodatkowo zawiera lidokainę (środek miejscowo znieczulający). Zabieg korekcji nosa trwa około 45 minut, efekty widoczne są od razu.

Botox

Botox (botoks) (zwany również toksyną botulinową) to bardzo bezpieczna oraz bardzo popularna procedura zmniejszania zmarszczek mimicznych. Wstrzyknięcie dobrze dobranej dawki preparatu gwarantuje wyniki już po pierwszym zabiegu. Zabiegi wykorzystujące botox są wykorzystywane zarówno przez kobiety jak przez mężczyzn. Najważniejszymi miejscami aplikowania botoksu Warszawa, jest górny obszar buzi, co pozwala na zmniejszenie kurzych łapek, zmarszczek od nikotyny oraz tak zwanej lwiej zmarszczki, czyli linie między brwiami. Dzięki botox’owi sygnały nerwowe przebiegające z mózgu do wyselekcjonowanych mas mięśniowych zostają przyblokowane, w wyniku tego tkanki mimiczne odpoczywają oraz nie tworzą się zmarszczki. Zabiegi z botox’u zmniejszają aż do 80% zmarszczek mimicznych. Należy pamiętać, że zabieg jest tymczasowy i należy go ponawiać jeżeli oczekujemy długookresowych wyników. Rozumnie wykonane zabiegi, umożliwiają subtelnie korygować urodę i przez dłużysz czas napawać się atrakcyjnym urodą, bez efektu sztuczności.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2359441, Długość geograficzna: 21.006086600000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 07.08.2020 20:31:11)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 23.05.2016 21:55:38)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment