Fotografia niemowląt Poznań

Fotografia niemowląt Poznań

Zapraszam na wykonanie sesji niemowląt i sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, więc postaram się przekonywać Ciebie do wykonania zdjęć w plenerze albo w Twoim domu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, a także sesje rodzinne. Wybieram najładniejsze fotografie z całej sesji oraz drukujemy je na w formacie 15×21 cm. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży i noworodków oraz małych dzieci. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zorganizować sesje dziecięce Poznań , której szczegóły ustalimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Kiedy zechcesz, wykonam także zdjęcie Tobie i ojcu dziecka.

Najlepszym oświetleniem jest światło zwykłe. Toteż między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i w każdym momencie staram się do nich namawiać. Nie istnieje zła pora roku kalendarzowego na wykonanie sesji zdjęciowej. Nawet śnieg jest bardzo przepiękny tak jak piaszczysta plaża. Całość zależy od Ciebie. Wyłącznym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj proszę, żeby rodzic dostarczył indywidualne sugestie dotyczące ubranek i ja sama również coś zaproponuje. Rodzicom zwykle zdaje się, że noworodki mogą mieć robione fotografie na świeżym powietrzu, dopiero wtedy, gdy zaczną chodzić. Przeprowadzamy sesje plenerowe i zapraszam na naszą witrynę www. Jeśli przybędziecie do nas latem z noworodkiem, przejdziemy się po ogrodzie. Może będą kwitnąć w tym czasie moje ukochane białe hortensje i uda się wykonać zdjęcie na ich tle? Najczęściej dzieci, ku zaskoczeniu opiekunów, zgadzają się zostać ze mną same a w tym czasie tak naprawdę współpraca z nimi jest o wiele ciekawsza. Podczas sesji w plenerze mamy możliwość złapać Wasze najprawdziwsze, nieudawane emocje.

Odpowiedni okres na zrobienie zdjęć noworodkowi to okres pomiędzy 6 a 15 dniem życia. Wtedy noworodek swobodnie układa się w postawie embrionalnej, Gdy ja zajmuję się rozkładaniem wszystkich rekwizytów, Poproszę Cię o nakarmienie dziecka. Zawsze proszę o to, żebyś zrobiła wszystko, żeby maluszek przed moim przyjściem nie spał przynajmniej dwa kwadranse. Sesja fotograficzna trwa od 2 do 4 godzin. Zależy to od sytuacji oraz, jak maluszek będzie się zachowywał. Pomieszczenie, gdzie są robione fotografie dogrzewam farelką – maluszek będzie do zdjęć rozebrany – będzie mu cieplutko. Gorąco zapraszamy na sesje noworodkowe Poznań. W przypadku gdy ja odwiedzam wasze mieszkanie, około pół godziny potrzebuję na przygotowanie sprzętu. Przywiozę ze sobą idealną siedzisko do układania dzieci, mnóstwo kocyków, przy których będziemy kłaść maluszka oraz przeróżne gadżety w postaci czapeczek, kocyków, owijek lub spodenek. Dwie rzeczy bez których się nie ruszam na sesję zdjęciową to smartfon z możliwością white noise, emitująca odgłosy sprzyjające zasypianiu maluszka i niewielki aparat wyciągnięty ze starego misia, naśladujący uderzenia serca. Czasami są przypadki, że są takie niemowlęta, czujące się najlepiej jedynie na rękach swojej mamy. Wtedy wykonam zdjęcia naturalne, w trakcie karmienia, przytulania. To też są najładniejsze fotografie. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo maluszka. Możesz się nie martwić, od paru lat jestem mamusią pary dzieciaków i bardzo dobrze wiem, jak należy postępować z maleństwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.406374, Długość geograficzna: 16.925168100000064

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 23.10.2021 11:15:06)
  • yahoo: 15 (ostatnio: 18.06.2019 13:53:01)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment