Bułgaria wczasy

Bułgaria wczasy

Czas na wakacje wczasy. Dlaczego nie wybrać się wspaniałej Bułgarii. Na mojej stronie internetowej przeczytasz bardzo dużo na temat tego barwnego kraju:

Rawda – Wspaniała miejscowość dla turystów, którą niezwykle często odwiedzają nasi rodacy. Zapytacie właściwiedlaczego? Zwyczajnie Rawda jest po prostu tania. Dzięki czemu możemy dość fajnie i tanio spędzić urlop za granicą.

Bułgaria last minute – Spradź bardzo ciekawy poradnik w jaki sposób poszukać prawdziwej i bardzo taniej wycieczki last minute do Bułgarii. Przeczytasz jak wybrać prawdziwe last minute i nie dać się zrobić w konia agencjom turystycznym.

Słoneczny Brzeg czyli super raj polaków . Wspaniałe piaski na plaży, wiele restauracji oraz drogich hoteli. Słoneczny Brzeg to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości w Bułgarii.

Może warto odwiedzić półwysep Nesebar? Oczywiście że tak Nesebar znajduję się na ogólnoświatowej liście zabytków UNESCO. nieduży półwysep, który zachował się w niezmienionej formie wraz z przepięknymi zabytkami od wielu lat

Sprawdź co wypada obejrzeć w miejscowości Złote Piaski. Wspaniały klimat, wspaniałe położenie turystyczne. Przepiękne okolica, ciepłe plaża no i oczywiście wspaniałe hotele. To wszystko czeka na nas w Złotych Piaskach.

Lecisz do Bułgarii na urlop obowiązkowo zobacz artykułdotyczący waluty która tam obowiązuje. Przeczytasz także którą walutę powinno się zabrać do Bułgarii na wczasy i jak nie dać się oszukać w bułgarskich kantorach.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 50 (ostatnio: 09.09.2020 00:55:06)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 03.11.2017 11:07:31)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment